O nas

Szanowni Państwo,

Insanix Medical Sp z o.o. firma działająca na Polskim rynku od kilku lat.
Osoby ją tworzące są młode i energiczne, ale z dużym doświadczeniem na rynku medycznym – doskonale znające potrzeby tego rynku.
Produkty przez nas oferowane są wysokiej jakości czego potwierdzeniem jest stale powiększające się grono zadowolonych klientów.

Insanix Medical specjalizuje się w kompleksowym zaopatrzeniu głównie aptek
i sklepów medycznych, jak również placówek służby zdrowia, prywatnych gabinetów medycznych oraz instytucji państwowych w materiały medyczne, artykuły higieniczne i środki utrzymania czystości.

Nasza oferta obejmuje produkty zarówno polskich, jak i zagranicznych producentów.  Oferowane materiały i sprzęt medyczny posiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające ich jakość i solidność.

Prowadzimy sprzedaż na terenie całego kraju. Dostawa towaru realizowana jest do 72 godzin od złożenia zamówienia bezpośrednio przez naszych przedstawicieli.

Zapraszamy do współpracy
Zespół Insanix Medical


Nasze Marki:

Naszi Partnerzy:

Insanix Medical Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kielcach, ul. Karczówkowska 6, 25-019 Kielce .Spółka wpisana
do Rejestru Przedsiębiorców pod nr KRS 0000424745 przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,
NIP 9591948728, REGON 260616248. Wysokość kapitału zakładowego: 240.000,00 zł